armakano firmie

HISTORIA

Przedsiębiorstwo F.P.H.U. ARMAKAN-PVC powstało w 1995 roku i jest producentem systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej w zakresie średnic od 32 do 110 mm i kanalizacji zewnętrznej w zakresie średnic od 110 do 200 mm.. Wyroby są produkowane z polipropylenu (PP) oraz polichlorku vinylu (PVC) i cały proces produkcyjny odpowiada europejskim normom jakościowym i środowiskowym.

Firma współpracuje przede wszystkim ze sprawdzonymi składami budowlanymi, hurtowniami oraz firmami Partnerskimi na terenie całego kraju. Coraz większa cześć przychodów generowana jest na rynkach zagranicznych.

Systemy kanalizacji ARMAKAN polecane są inwestorom, instalatorom, projektantom, którzy chcą posiadać niezawodne i trwałe instalacje.

ROZWÓJ

W celu osiągnięcia wysokich standardów jakości, zwiększenia mocy produkcyjnych jak i poprawy efektywności produkcji ARMAKAN inwestuje znaczne środki w rozbudowę i unowocześnienie linii produkcyjnych. Efekty tego widoczne są między innymi w dynamicznych przychodach i rosnących wskaźnikach produkcji.

OCHRONA ŚRODOWISKA

Priorytetowym elementem polityki firmy jest przeciwdziałanie szkodliwym efektom oddziaływania tego typu produkcji na Środowisko, jak i organizowanie procesu produkcyjnego w sposób umożliwiający maksymalną efektywność produkcji przy minimalnej szkodliwości dla środowiska.

MISJA

Misją firmy jest dostarczanie nowoczesnych systemów kanalizacyjnych opartych na sprawdzonych rozwiązaniach kształtujących standard życia i pracy klientów.

armakanPolityka Zintegrowanego
Systemu Zarządzania

Zgodnie z wymaganiami konkurencyjnego rynku Polityką Zintegrowanego Systemu Zarządzania F.P.H.U. „ARMAKAN”-PVC jest nieustanne doskonalenie jakości wyrobów, to jest rur oraz kształtek PVC i PP dostarczanych klientom.


Zadaniem Polityki ZSZ jest spełnienie wymagań i usatysfakcjonowanie klientów poprzez osiąganie następujących celów:


  • utrzymanie i ciągłe doskonalenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania,
  • utrzymanie wysokiej jakości produkowanych wyrobów,
  • zwiększenie efektywności ekonomicznej,
  • zapobieganie zanieczyszczeniom środowiska,
  • minimalizacja wystąpienia sytuacji awaryjnych poprzez identyfikację oraz aktualizację zdarzeń awaryjnych i podjęcie działań w celu ograniczenia możliwości ich wystąpienia,
  • nadzorowanie i monitorowanie poziomu hałasu oraz minimalizacja jego wpływu na człowieka.

W imieniu całej załogi oraz własnym deklaruję:

  • spełnianie wymagań i ciągłe doskonalenie skuteczności Zintegrowanego Sytemu Zarządzania zgodnie z wymaganiami norm PN-EN ISO 9001:2015-10 i PN-EN ISO 14001:2015-09,
  • spełnianie obowiązujących w zakresie prowadzonej działalności wymagań prawnych i innych, w tym dotyczących zidentyfikowanych aspektów środowiskowych
  • dołożenie wszelkich starań do realizacji przyjętej POLITYKI ZINTEGROWANEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA
Krzysztof Kiebus
Właściciel firmy

armakancertyfikaty

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.