armakanAktualności

Drużyna "Armakanu" w piłce nożnej halowej!

Drużyna

Począwszy od zeszłego roku, nasza firma postanowiła wspierać różnego rodzaju aktywności fizyczne, doskonale zdając sobie sprawę, ile korzyści mogą one przysporzyć każdemu z nas.

Bez krzty zawahania, pomysł ten został entuzjastycznie przyjęty, w związku z czym pierwszym krokiem wykonanym w kierunku motta: "Sport to zdrowie", było utworzenie drużyny piłkarskiej, mającej na celu regularne trenowanie i branie udziału w wielorakich turniejach.
Pierwsze na linii horyzontu pojawiły się miejskie rozgrywki "o puchar burmistrza Oleśnicy", które co roku rozgrywane są na sali, a ich czas trwania, to nawet kilka miesięcy.
Zaangażowanie wszystkich zdecydowanych na wzięcie udziału w projekcie, pozwoliło systematycznie przygotowywać się do wysiłku sprzężonego z każdą kolejką meczów i pomogło odnieść sukces, w postaci dojścia do półfinału, jako "czarny koń" turnieju.
Chęć tryumfu wzrosła, zaś motywacji na pewno nie zabraknie, dlatego drużyna już rozgląda się za kolejnymi wyzwaniami, w końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia.
Poprzeczka postawiona jest wysoko, ponieważ nasze przedsiębiorstwo w początkowych latach funkcjonowania, posiadało wprawnie zorganizowaną drużynę piłkarską, która zdobyła kilka satysfakcjonujących pucharów.

Zdjęcia obydwu ekip do obejrzenia w galerii tego artykułu!


Galeria

wróć do listy

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.