armakanKontakt

siedziba firmy
Zakład Wądoły

ul. Wądoły 20

56-400 Oleśnica

Polska, województwo dolnośląskie

Dojazd TIR , Dojazd osobówki

Dane firmy

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "ARMAKAN" - PVC KIEBUS KRZYSZTOF

56-400 Oleśnica

Polska, województwo dolnośląskie

Zakład Moniuszki

ul. Moniuszki 21

56-400 Oleśnica

Polska, województwo dolnośląskie

Dojazd TIR i osobówki

REGON:930493273

NIP:9111004276


Formularz kontaktowy
*pole wymagane
kierownictwo
Dyrektor Renata Włodarczyk +48 71 399 96 50 wew. 104 r.wlodarczyk@armakan.pl
dział sprzedaży
+48 71 399 96 50
fax +48 71 399 96 55
Specjalista ds. eksportu Arkadiusz Jankowski +48 697 997 623 a.jankowski@armakan.pl
Spec. ds. handlu i eksportu.
Koordynator ZSZ.
Iwona Wiewiór i.wiewior@armakan.pl
Spec. ds. handlu i eksportu Patrycja Łaskawska +48 665 667 100 p.laskawska@armakan.pl
Przedstawiciel handlowy (warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, podkarpackie) Katarzyna Zawadzka-Ujazdowska +48 695 246 111 k.ujazdowska@armakan.pl
Przedstawiciel handlowy (pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie) Jadwiga Stępniak +48 605 171 999 j.stepniak@armakan.pl
dział administracji i infrastruktury
Kierownik d/s Infrastruktury i administracji Błażej Bilski +48 663 743 511 b.bilski@armakan.pl
dział kadr
Spec. ds. kadr Małgorzata Szymańska +48 71 399 96 50 wew. 103 m.szymanska@armakan.pl
dział księgowy
Główna księgowa Danuta Dziura +48 71 399 52 61 d.dziura@armakan.pl
Księgowa Halina Nahanowicz +48 71 399 52 60 h.nahanowicz@armakan.pl
dział produkcji
Kierownik produkcji Piotr Gmyrek +48 663 743 527 p.gmyrek@armakan.pl
dział planowania i logistyki
Kierownik ds. planowania i logistyki Zbigniew Marciniszyn +48 609 104 811 z.marciniszyn@armakan.pl
dział zakupów i utrzymania ruchu
Kierownik ds. zakupów i utrzymania ruchu Piotr Gryz +48 691 733 986 p.gryz@armakan.pl
Spec.do spraw technicznych i surowca Krzysztof Potoniec +48 695 597 262 k.potoniec@armakan.pl
Dział kontroli jakości
Specjalista ds. jakości Magdalena Kołodziejczyk +48 605 421 664 m.kolodziejczyk@armakan.pl
dział bhp
Ryszard Polowczyk +48 602 668 652
ARMAKAN siedziba firmy
Zakład Wądoły
jak dojechać
dojazd dla samochodów ciężarowych armakan dojazd tir
dojazd dla samochodów osobowych armakan dojazd osobówka

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.