armakanContact

Company address
Wądoły

ul. Wądoły 20

56-400 Oleśnica

Poland, Lower Silesia

Company data

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA "ARMAKAN" - PVC KIEBUS KRZYSZTOF

56-400 Oleśnica

Poland, Lower Silesia

Company address Moniuszki

ul. Moniuszki 21

56-400 Oleśnica

Poland, Lower Silesia

REGON:930493273

TAX identification number:9111004276


Contac form
*Required field
MANAGEMENT
Director Renata Włodarczyk +48 71 399 96 50 wew. 104 r.wlodarczyk@armakan.pl
Commercial department
+48 71 399 96 50
fax +48 71 399 96 55
Specialist. Export Arkadiusz Jankowski +48 697 997 623 a.jankowski@armakan.pl
Commercial representative Iwona Wiewiór i.wiewior@armakan.pl
Spec. for. trade and export Patrycja Łaskawska +48 665 667 100 p.laskawska@armakan.pl
Commercial representative Katarzyna Zawadzka-Ujazdowska +48 695 246 111 k.ujazdowska@armakan.pl
Commercial representative Jadwiga Stępniak +48 605 171 999 j.stepniak@armakan.pl
administration department and infrastructure
Manager for the Infrastructure and Administration Błażej Bilski +48 663 743 511 b.bilski@armakan.pl
Personal department
Spec. Affairs. Human Resources Małgorzata Szymańska +48 71 399 96 50 wew. 103 m.szymanska@armakan.pl
Bookkeeping department
Chief accountant Danuta Dziura +48 71 399 52 61 d.dziura@armakan.pl
Accountant Halina Nahanowicz +48 71 399 52 60 h.nahanowicz@armakan.pl
Production Department
Production manager Piotr Gmyrek +48 663 743 527 p.gmyrek@armakan.pl
department of planning and logistics
Manager Planning and Logistics Zbigniew Marciniszyn +48 609 104 811 z.marciniszyn@armakan.pl
purchasing department and maintenance
Manager Purchasing and maintenance Piotr Gryz +48 691 733 986 p.gryz@armakan.pl
Spec. to technical matters and raw materials Krzysztof Potoniec +48 695 597 262 k.potoniec@armakan.pl
Quality department
Specialist Quality Magdalena Kołodziejczyk +48 605 421 664 m.kolodziejczyk@armakan.pl
department of health and safety
Ryszard Polowczyk +48 602 668 652
ARMAKAN Company address
Wądoły
How to reach
Access by road for trucks armakan dojazd tir
Access by road for cars armakan dojazd osobówka

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.